Okna, drzwi i schody

Okna

Okna drewniane produkujemy głównie z drewna sosnowego i mahoniowego. Dziki rozwiniętej technologii produkcji są bardzo trwałe i funkcjonalne.

Drewno jest izolatorem ciepła, co oznacza, że okna drewniane nie przepuszczają ciepła z pomieszczenia na zewnątrz. Drewno na oknach klejone jest warstwowo, dzięki czemu okna nie wypacza się i nie skręca, co pozwala na długą eksploatację okna.

Okna malujemy ekologicznymi lakierami lazurującymi i kryjącymi. Okna malowane lazurami charakteryzują się naturalnym wyglądem okna dzięki widocznej strukturze drewna. Okna drewniane nie ładują się elektrostatycznie.

Nowoczesne konstrukcje okienne spełniają wszystkie wymagania dotyczące przenikania ciepła, dźwiękoszczelności i odporności na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Okna drewniane, ze względu na niski współczynnik przenikania ciepła ramy, są szczególnie polecane do domów o niskim zużyciu energii. W połączenia ze specjalistycznymi szybami i odpowiednikami okuciami są spełnianie wysokie wymagania odnośnie ochrony przed słońcem, włamaniem, hałasem i pożarem.

Uwzględniając długi czas użytkowania okien drewnianych, są one finansowo bardzo opłacalne.


Dane techniczne

Materiał na okna klejony warstwowo zapewnia stabilność i trwałość,

Grubość 68 mm,

Obwiedniowe okucia ROTO zapewniają bezproblemowe zamykanie i otwieranie okna,

Zespolone szyby firmy GLASPOL (Saint-Globain). Szyby izolujące termicznie, antywłamaniowe, dźwiękochłonne itp.

Ramy drewniane są malowane przyjaznymi dla środowiska impregnatami i lazurami na bazie wody, które są bardzo trwałe. Stosujemy impregnaty firmy SIKKENS (lazury i farby kryjące z palety Ral),

W oknach stosujemy dwie uszczelki firmy SCHLEGEL dla polepszenia szczelności cieplnej, jak również dla obniżenia przenikania hałasu z otoczenia domu,

Dla lepszego odprowadzania wody z okna stosujemy aluminiowe okapniki firmy GUTMANN,

OknaGaleria

Menu

Kontakt

Buche Holz
ul. Rzemieślnicza 13
74-400 Dębno

biuro@buche-holz.com
www.buche-holz.com

505 181 304
0048 509 600 491

Forumlarz kontaktowy

Buche Holz
Copyright (c) Buche-Holz.com 2010
Design and Code: Jakub-Kwietko
Buche Holz
ul. Rzemieślnicza 13
74-400 Dębno PL